Temmuz 20, 2020

Doktor iyi niyetle tedavi etti 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Doktor iyi niyetle tedavi etti 2

Erkan Bey dümene geçti. Güneşlen istersen diyerek bana havlu uzattı. Yanımda denize girmek için bir şey yok. Limandan çıkınca dümeni Kemal Amcaya verip motoru iyice yavaşlattı, sakin sakin sürükleniyorduk denizin üstünde. Minderde karşımda otururken kızım dedi ben bir çok ünlü çiftin evliliğini kurtardım. Kemal rica etti senden bahsetti, normalde tatilde çalışmıyorum. İlk muayene ücretini Kemalden alacağım ama çocuk yapmayı becerirseniz ek bir isteğim olur. Önce seni tanıyalım diye bir kağıt çıkardı. Ciddi ciddi sorulara ile başladı önce. Adım Selma yaş 26 boy kilo falan filan. İlk cinsel deneyimim. Dört yıl önce gerdek gecesi. Hayatında kaç erkek oldu? Bir. Kemal Amca ile göz göze geldik, şey iki diyebilirim. Sonra hep cinsel ayrıntılar, bir çoğuna hayır diye geçtiğim birleşme yolları, anal oral seks. En sevdiğiniz fantezi, pozisyonlar, en çok tahrik olduğun nokta, kocanın en hassas noktaları. Bunların da bir çoğuna cevabım yoktu.

Umduğumdan daha zor sizin durumunuz ama çözeriz. Sen şimdi içeri gir hazırlan ben de geliyorum. İnanmazsın bir çok çift birbirlerinin vücutlarını hatta kendi vücutlarını bile tanımıyor. Bunları konuşurken iki erkeğin de deniz şortlarından kabarmış erkeklikleri ortada idi. Benim de durumum farksız oturduğum yerde karnımdan bacakarama inen bir yangın ile uğraşıyordum. Kemal Amca’nın başlattığı oyunu Erkan Bey de sürdürüyor ben ise bacak aramdaki alev ve üzerime basan ter ile sadece dinliyordum. Niye geldim buraya ile ne olacaksa olsun arasında gidip geliyordu aklım. Göğüs uçlarım yazlık elbisenin altından sanki birileri durmaksızın oynuyormuş gibi büyüyor ve sütyenim batıyordu. İlaç diye ne veriyorlarsa aklımı başından alıyordu, elime erkek eli değse boşalacağım sanki. İçeri git hazırlan dediği kapının ardında olacakları kestiriyor kalkmak istemiyor ama bir yandan da şortunun içindeki erkekliğin sıcak sıcak içimi yarmasını istiyordum. Daha görmeden deli gibi istiyordum o erkekliği. Kemal Amca’nınki kadar var mıdır, ne güzeldi kalın, sert nasıl da hayatımın orgazmını yaşatmıştı.

Hadi kızım yemeğe geç kalacağız diye teknedeki tek odanın kapısını açtı. Kalktım küçük odanın neredeyse tamamını kaplayan bir yatak yanda bir koltuk girişte dar bir lavabo kapısı. Arkamdan içeri girdi o da, sadece elbiseyi çıkarsan yeterli evladım ben perdeyi kapayım. İçerisi şimdi oldukça loş. Seksten daha çok zevk almanı ve kocana daha çok zevk vermeyi konuşacağız çalışacağız biraz. Şehvetin arttıkça çocuk yapmanız da kolaylaşacak. Oynamasına gerek yok oysa, bir an önce bir erkek istiyorum içimde. Kadınlığım ıslak, karnımda bir ateş. Dönüp saldıramam ya adama, siksin artık beni bir an önce. Arkamı dönüp elbisemi çıkardım. Doktora geleceğim diye giydiğim yeni beyaz çamaşırlar içimde. Uzan dedi ve iç çamaşırlarım ile uzandım yatağa. Ne güzel bir kadınsın yazık tedavini geciktirmeyelim. Elinde az evvel ki notlar. Yanıma oturdu. Hassas dediğin bölgeleri ve diğer bölgelere dokunacağım. Kocana yön vermelisin doğru yerde ise erkeğin sesini yükselt, elini tutarak orada kalmasını sağla yol göster. Konuş tahrik et erkeğini. Aynı şekilde kocanın zevk aldığını hissettiğin yerlerde sen de daha çok zaman geçir. Şu muayene formunu imzala diyerek uzattı, titreyen ellerim ile üç farklı yere imza attım, okudum anladım kabul ediyorum yazdırdı altlarına.

İki eli boynumda gezdi, okşadı, oradan aşağıya göğüslerimin üstüne geldi. Hafif sıkarak çevresini kavradı. Sadece dudaklarımı ısırarak tepki vermeden bekledim. Ne konuşmuştuk evladım, hoşuna gitti ise bileyim. Evet orası diye inleyerek çıktı sesim. Göğüslerin ne büyük uzun uzun emdir kocana, o da çok sevecek sen de. Sütyenimin iplerini omzuma düşürdü, çıplak kalan göğüs uçlarımı parmakları ile sıkıştırdı. Daha sesli inledim. Çok güzeller kocaman. Oynamaya devam ederken fısıldıyordu, kocandan iste bu göğüslerin bu vücudun hakkını vermeli yoksa bu vücuda tapacak erkekler var bilsin. O yapamazsa sana neler yaparlar düşünsün. Göğüslerimi yavaş yavaş okşarken sadece inledim. Hazırsın bebeğim biraz hızlanalım artık. Eli göbeğim ve göğüslerimi okşarken bir elimi tuttu ve erkekliğini tutturdu. Şortu olmadığını fark etmemiştim bile. Sert sıcak erkeklikten elimi hızla çekerken tekrar tutturdu, kendi eli de altan kadınlığıma ulaşmıştı bile. 7 kocan olsa 7 sini de doyurur bu vücut ziyan etme kendini. Ooo bak inledim evladım demek kocan da sevecek sikini okşarsan. Yandan avucumdaki erkekliğe baktım. Kocamınkenden uzun, başı gövdesine göre kalın, yukarı doğru bakan bir erkeklik. Evet böyle belini kaldır inle dedi. Kadınlığıma giren parmağı arada bızırımı eziyor ve ben de inliyor kıvranıyordum. Okşa yavaşça demesi ile avucumdan taşan sertliğin üzerinde gezindi elim. Off oyalanmadan sok artık demek istiyorum bu sert sıcak şeyi.

Elini kadınlığımdan çekmeden ayağa kalktı. Parmağı çıkmıştı ama iki parmağı ile kadınlığımın dudaklarını ve en çok bızırımı okşuyordu. Pembe etli amcığın yemelik, ben de yiyeceğim onu. Erkeğin ne ister şimdi biliyorsun değil mi? Erkekliğini yüzüme yaklaştırdı. Sana en önemli eksikliğini öğreteceğim kızım şimdi. Yanıma ters uzandı ve erkekliği suratımın yanında dikili dururken beni de yan çevirip başını bacakarama soktu. Şaşkınlıkla çığlık attım. Dur dur lütfen dedim. Ne oldu evladım hiç yapmadınız mı, bak bu hamilelik zamanında da çok yapacağınız bir şey, hamile kalmak için kocanı azdırmak için de kullanırsın. Sen de al bakayım siki ağzına öğrenmen lazım. Tekrar gömüldü bacak arama. Bir erkeğin nefesi, sıcak yapış yapış dili ilk defa gezindi kadınlığımın çevresinde. Aman aman içtiğim en tatlı am suyu be, Kemal helal olsun sana helal diye bağırdı. Beynim kilitlendi, bu zevki hiç yaşamamak ne büyük kayıpmış, içimde artık dili. Daireler çiziyor, çıkıp bızırımı eziyor, çevresini emiyor. Off hiç mi sikilmedi bu am, tazecik. Erkekliğinin büyük mantar gibi duran başına baktım, önce öpüp sonra umduğumdan kolay ağzıma sığdırdım. Arada nefeslenip ellerini de kullan yala gövdesini gibi talimatlar veriyordu ama mümkün değil onu dinlemem. İçime girip çıkan ve kadınlığımın dudaklarında gezinen dil, yaşadığım ilk gerçek oral seks. Bacaklarım ben istemeden kapandı belim gerildi yataktan ayrıldı, ben kafasını iteklemeye çalışırken o devam etti. Kemal Amca’nın siktiği gün gibi ışıklar karardı, kaslarımdan güç çekildi, yığıldım kaldım. Dili son kez ezdi bızırımı. Yanıma uzandı yüzümü çevirip hafifçe öptü dudaklarımı, yavaş yavaş nefesim düzene girerken, zor kısmı bitti sayılır evladım, çok güzel boşaldın. Şimdi Erkan Abin senin o güzel tatlı amcığını darmadağın edecek, istiyorsun değil mi yarak istiyorsun. Tekrar dudaklarımı emerken, bak dilimdeki amının tadı sevdin değil mi, şimdi de yarağımı seveceksin. Kendi kadınlığımın kokusu tadı yayıldı dudaklarımda.

Yanımda uzanarak bir bacağımı hafif kaldırıp erkekliğini bastırdı. Mantar başı bir şeylerimi içeri itekledi. Ohh dur dur dedim. Durmadı. Kulağıma fısıldadı. Ne girdi içine kaltak, ne soktu sana Erkan Abin. Hareket ettikçe içimde bir şeyler yer değiştiriyor sanki, kocaman bir mantar geziniyor. Dibine kadar girince tekrar sert sokup çıkardı, çığlık attım ağrı ve acı ile. Boynumu çevirip dudağıma yapıştı, aynı sertlikte devam etti. Parmakları vücuduma saplandı. Hiç böyle sikilmemiştim. Sevdin değil mi kaltak, sert sikilmeyi sevdin, Erkan Abin ne yapıyor sana. Cevap vermezsem durmayacak anladım. Sikiyor sikiyor diye bağırdım. Domal bakalım şuraya da nasıl yarak yenilmiş gör. Bu yediğim neydi ki devamı da mı var? Dört ayak üzerine çevirdi. Off göte bak lan diye bağırdı Kemal lan bu göt de hiç sikilmemiş gerçekten. Tek defada girdi içime. Giriş hızı tekrar içimi dağıttı bu sefer daha yavaş ama kalçalarımı sıkarak sikmeye başladı. Bir elini öne atıp bızırımı yakalayınca daha da fazla bağırdım. Karnım titremekten ağrıyordu artık ve saçlarım enseme yüzüme yapışmıştı. Karı doymayacak gibi lan sikişe ben attırmadan dinleneyim. diyerek çıktı içimden. Zamanı mıydı şimdi tam boşalacaktım diye düşünürken içime tekrar girdi sik.

Off lan alev alev özlemişim karıyı sesine arkamı döndüğümde Kemal Amca’nın kel kafasını beyaz kıllar ile kaplı göbeğini gördüm. Lütfen yapmayın dedim ama başka tepki de vermedim. Bir an bile duraksamayan Kemal Amca’nın siki sanki daha da genişletiyordu içimi, şaşkınlık ve dikkat dağınıklığım uzun sürmedi. Yine hayal aleminde koptum her şeyden. Kıpır kıpır lan karının amcığı, nasıl bir kasılma bu, sik kırar bu amcık diye nefes nefese konuşan Kemal Amca içimde durup yan çevirdi. Sağ bacağımı kaldırıp içime batırdı. Sakin sakin girer çıkarken göğüs uçlarımı sıkan eli arada karnıma bastırıyor yan koltukta oturan Erkan Bey de elinde bir kadeh bizi seyrediyordu. Manzarayı seyrettirmek için yan çevrilmiştim. İki tane elli yaşındaki adamın oyuncağı olarak sikilmek normalde beni yerin dibine sokması gerekirken gözlerim aklım Erkan Bey’in kalkık sikindeydi. Kemal Amca göğüs uçlarımı ezmeyi ve daha sert içime girmeyi sürdürdü. Kalınlığı çok doyurucu aletinin. Elleri ustaca en hassas yerlerimde. Tekrar aynı karanlık, tekrar aynı titremeler, karnımdaki gerilme güçsüzlük. Ne siktin lan karıyı gözleri döndü öldü zannettim, çık bari içinden. Çok güzel daracık lan amcığı, kalacağım biraz daha içinde diye güldü Kemal Amca. Boşaldın mı lan yoksa diye sordu Erkan Bey. Yok lan az kalsın patlıyordum ama karı dağılınca sakinledim ben de.

Kemal Amcanın aleti yarıya kadar içimde iken ayağa kalkan Erkan Bey geldi ve kalkık sikini ağzıma uzattı. Boynumu tutarak hafif hafif ağzımda git gele başladı. Arada çıkartıp öğrenecek zamanla kaltak, kökünü de yala. Yaladıkça daha çok istiyordum, o güzel yumuşak deriyi, altındaki sertliği, dudaklarım arasında sıkıştırdım aletini bir süre. Aferin böyle em yarak hastası orospu, biraz daha em diye inlerken Kemal lan çık yeter biraz ben sikeyim dedi. Yatağın kenarına doğru çekti bacaklarımı, bitkin halde sadece onların beni çekiştirmelerine uyuyordum. Bacaklarımı omzuna alarak yine tek defada batırdı içime ve ağzımda ıslattığım siki kolay girdi bu sefer ama tekrar bağırdım köküne kadar yerleşince. Lan sanki deminden beri sikilen bu değil, nasıl dar amcığı diyerek yine hızlandı. Ne zaman boşalacak bu hayvanlar, aralarında döne döne ne kadar sikileceğim. Elinde bir bardak geri gelen Kemal Amca boştaki elini göğsüme attı. Sadece göğüslerini sikmek için üç adam gerekir diye güldü. Erkan Bey bacaklarımı omzumdan indirip üstüme abanarak hızlanmaya başladı, sıcak küçük kabinde, terlemiş vücutlarımız yapıştı iyice, dudakları dudaklarımı kaptı, ağzımın içine kocaman dili girdi. Dilimi emdi yaşlı ama yakışıklı erkek, aynı karşılığı verdim, bir erkeğin dudaklarına diline saldırdım ilk kez. Boynuma kapaklanıp son bir hamle yaptı darbenin sertliğinden belim acıdı. Üzerimde offlarken kasılan erkekliğinden akanlar sıcak sıcak iz bırakarak doldurdu içimi. Kızların içim dışıma çıktı, ağzımdan çıkacaktı sanki sözleri aklıma geldi, durmadan sikilmekten bitap düşmüştüm ki iki dakika daha sürse bayılacaktım sanki.

Erkan Bey kapıyı açıp çıkınca temiz hava doldu içeri. Açık kalsın diye seslendi arkasından Kemal Amca. Gel bakalım biz de bitirelim işimizi diyerek hala aralık bacaklarımı misyoner pozisyonuna çekti ve zorlanmadan kaydı içime. Pezevenk bir kilo attırmış yine. Amcığın dolu iken sikilmeyi sevdin mi diye omuzlarımdan bastırdı. İçimden gelen sesler garip. Tüm odayı kaplıyor. Islaklığım ve döllerin karışımının çıkardığı sese kalçalarımızın vurma sesleri karışıyordu. Kalın sik bile içimde rahatlık kayıp çıkıyor. Vücudum daha önce hiç vermediği tepkiler veriyor, titremelerim hafif hafif, orgazm olacağım olamıyorum. Kıyılarında geziyorum sikilme sarhoşluğunun, halsiz ve tükenmişim. Boştaki ellerim ile çarşafa tutunmaya çalışarak sadece çığlık atıyorum her içime yüklendiğinde. Lan orospu ne amcık varmış sende diyen Kemal Amca kıpırtısız kalıyor bir anda. Hafif hafif o da akıyor şimdi içime. İki yaşlı erkeğin döl denizindeyim. Beni öyle yatağın üzerinde bırakıyorlar dışardan kahkahaları, suya atlama sesleri geliyor. Motor çalışıyor, uyuyakalıyorum. Belki bir saat sonra her şey hazır hadi yemeğe in sesine terden yapıştığım yataktan kalkıyorum. Küçük dar duşta dizlerime kadar inmiş kurumaya başlamış dölleri akıtıyorum. Çantamdan bir lastik toka bulup toplanmayacak kadar berbat hale gelmiş saçlarımı topuz yapıyorum. Üç kişilik masamız ben uyurken kurulmuş rakılar balıklar mezeler konulmuş bile.

Hayatımda ilk kez içtiğim bir kadeh rakı sonrası dönüş yolu daha sakin geçti. Kemal Amca’yı dümene geçiren Erkan Bey dışarda olmamıza aldırmadan beni sıkıştırmaya başladı. Kısa sürede de soyup yatağa attı. Siz eğlenin diye seslendi Kemal Amca ben kocalık görevlerimi yaptım geçen gün daha devam edemem. Erkan Bey ise hayvanmış gibi saldırdı üstüme bir önceki sevişmesi gibi oyunlara okşamalara girmeden. Kucağında zıplatırken ben boşaldım, arkamdan girip kalçalarımı tokatlayıp arka deliğimi parmağıyla ezerken de sevişirken konuş erkeğinle değil kalçalarımı tokatladı. Sok yarağını sok yarağını, oooo götümü de sik çığlıkları attırdı bana. Ağzıma sokarken kocam gibi uyarmadı, ekşi dölleri tüm ağzımın içini kapladı. Sonraki gelişinde o götü sikeceğim diyerek kalktı üstümden. Eve döndüğümde tüm vücudumdaki sızı ile hiç bir şey yapmadan sadece uyudum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pendik escort antep escort maltepe escort izmir escort bayan izmir escort escort malatya escort kayseri escort eryaman escort pendik escort tuzla escort kartal escort kurtköy çankaya escort kayseri escort izmir escort izmir escort bayan izmir escort izmir escort almanbahis giriş almanbahis almanbahis yeni giriş almanbahis yeni giriş almanbahis almanbahis isveçbahis yeni giriş isveçbahis yeni giriş isveçbahis giriş isveçbahis giriş isveçbahis ensest hikayeler gaziantep escort kurtköy escort kocaeli escort kocaeli escort erotik film izle esenyurt escort avcılar escort ankara escort illegal bahis canl bahis siteleri casino siteleri canl bahis kaak bahis bahis siteleri izmir escort bursa escort görükle escort bursa escort