Kasım 5, 2019

Eşcinsel Aşk…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Eşcinsel Aşk…
Sevgilim Ömer’le beş yıl kadar önce bir partide tanışmış ve birkaç ay içinde de sevgili olmuştuk. İkimiz de böyle bir şeyi planlamıyor, hatta istemiyorduk ama olaylar o şekilde gelişmişti. Önce bu bana kör kütük aşık oldu, böyle aptal aşık modunda yaptığı küçük jestler, komiklikler, kurlar bilmemneler derken ben de buna karşı boş olmadığımı anladım. Uzun lafın güdüğü, biz bununla bayağı romantik aynı zamanda da tutkulu bir aşk yaşamaya başladık. Bu sürekli bana “Koray benim gözüm senden başkasını görmüyor inan”, diyordu. Açıkçası o zamana kadar hep “açık ilişki” yaşadığım için ben de çok umursamıyordum başkasıyla takılıp takılmadığını çünkü zaten çoğu zaman beraberdik. Ne zaman ihtiyacım olsa koşa koşa geliyordu neticede. İyice alıştırdı beni yani “kapalı ilişki”ye, o ne demekse?… Sonra ben bir “work&travel” yapayım dedim, ona da tabi hemen söyledim. “Bak canım, ben birkaç aylığına yurt dışına çıkacağım, uslu duracak mısın?”, dedim. “Aşk olsun ya, bunu nasıl düşünür ve sorarsın bana?”, diye bayağı bir tripler mripler attı. Allah için yakışıklı çocuktur Ömer, benden daha yakışıklı olmasa da fena değildir, illa ki bir şeyler olacağını biliyordum. “Bak bir b*klar yersen, gizli kapaklı yapma, söyle bana, ne istersen yap”, dedim. Kavga çıktı. Neyse barıştık tabi sonra, make-up seksimizi filan yaptık. Her şey normale döndü ama tabi söz ağızdan bir kere çıkıyor. Ben gözümü, kulağımı tıkadım gittim İngiltere’lere…

Benim çevrem ayıptır söylemesi biraz da geniş olunca, ben yurt dışında değilken bile kim kiminle nerede ne yapıyor hala haberdar oluyordum. İşte Ömer’i sağda solda gören arkadaşlar bana ispiyonluyordu arada. Ben de çok umursamıyordum açıkçası. Ha ben ne yaptım İngiletere derseniz, walla hiçbir şey yapmak gelmedi içimden. Çok iyi arkadaşlar edindim, bazı yakınlaşmalar, cilveleşmeler olduysa da Ömer’den başkasıyla olmayı istemedim. En iyi arkadaşım katıldığım programdan bir kızdı. Genelde de onunla gezdim tozdum, eşcinsel olduğumu söylediği erkek arkadaşının da içi rahat etti falan filan. Neyse, sonra bir gün çok samimi bir arkadaşım bana Ömer’i babasıyla caddede yemek yerken filan gördüğünü söyledi. Tamam yesin, içsin, yarasın da sorunsalımız şu: Ömer’in babası yok. Yani var da, adam yıllar evvel annesiyle boşanmış gitmiş Ege’de bir kıyı kasabasına yerleşmiş. Ömer de babasıyla görüşmüyordu annesini “aldattığı” için (!). Şimdi böyle bir çocuktan kalkıp sevgilisini “aldatmasını” beklemezsiniz belki haliyle ama işte hayatta olmaz dediğimiz her şey oluveriyor. Tesadüf budur ki aynı arkadaş Ömer’in babasını(!) herkesin bildiği bir eşsincel dating sitesinde de buluveriyor ve artık anlıyoruz ki baba, baba filan değil, herif bildiğin balamoz. Bu arada bir detay daha ortaya çıkıyor, bana gelince “Ben pasif olamıyorum aşkım” diyen Ömer bir aktifle beraber…

Bunları öğrendikten sonra bile İngiltere’de hiçbir şey yapmak gelmedi içimden. Sadece bir an evvel Ömer’le yüzleşip konuşmak istiyordum. Sonunda döndüm ve döner dönmez de zaten buluştuk. Ben tabi “Sen bu yaşlı herifle ne b*klar yedin, g*tünü kaç kere verdin?” gibi sorular sormak yerine sanki hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranıyordum. Sonra tabi ayların özlemiyle kendimizi benim eve attık, ben bunun orasını burasını yalayıp öperek bayağı bir azdırdım sonra da “Dön g*tünün deliğini yalayacağım aşkım”, dedim. Biraz şaşırdı tabi, o güne kadar kalçalarına dokunmamı bile istemeyen çocuğa söylenecek laf değildi. “Ben hoşlanmıyorum…” dedi. Peki dedim, kalktım buna güzel bir oral yaptım, bir de özlemiştim ki o penisi. Ömer’in spermlerini de bir güzel yuttuktan sonra uzandık yatıyoruz. Ben artık dayanamadım sordum: “Sen ben burada yokken bir şeyler yaptın mı?”, diye. “Hayır tabi ki”, dedi.”Sen bana giderken ne istiyorsan yap filan demiştin ama yapmadım. Yapmak da istemedim”. Sanki benim ağzımdan konuşuyor gibiydi. “Ya öyle mi?”, dedim. “Beni seviyorsan lütfen bir daha böyle şeyler söyleme”, dedi. Sonra 21 cm.lik penisini göstererek, “Bunun tek sahibi sensin Koraycım”, dedi. “Ya öyle mi?”, dedim, “Yani onunla ne istersem yapabilir miyim?” Gözlerimin içine bakarak güldü: “Ne yapmak istiyorsun?” dedi.

“Sana bir sürpriz yapmak istiyorum”, dedim, “Senin için özel bir şey aldım İngiltere’den”. Yataktan kalkıp karşımda ayakta durmasını söyledim. Penisi inikti ama hala kocaman görünüyordu ve muhtemelen ona bir iç çamaşırı filan aldığımı sanıyordu. Elimi uzattım, yatağımın altından gümüş renkli bir kutu çıkardım. Ona sembolik bir evlenme teklifi edeceğimi ve de parmaklarımıza yüzükleri geçireceğimizi düşünüyor olduğuna emindim. Kutuyu açtı ama içindekini bir şeye benzetemedi. Yüzünde tuhaf bir ifade vardı. Onun o aptallığından faydalanıp kutudaki “penis kafesi”ni çıkarıp bunun aletine takıp bir anda kilitleyiverdim. “Ya yapma, tamam yeter, hadi çıkaralım şunu”, diyordu. Penisine küçük kafesinin içinde bir öpücük kondurup “Belki bir ay ya da daha uzun bir zaman böyle kalacak…”, dedim. “Nasıl ya?! hadi şakayı kes artık”, diyordu. Gözlerinin içine bakıp “Bana doğruları söyleyene kadar kalacak bu”, dedim. “Oyun bu değil mi?”, diyordu hala. “Hı hı, evet oyun”, dedim.

Yatağa uzanmasını söyledim, üzerine tersten oturup göt deliğimi ağzına dayadım. O da çok güzel yalıyordu deliğimi. Kafasını tutup deliğime bastırdım. Yüzüne iyice oturdum bir süre, nefessiz kaldı, kalkmam için kollarıyla bacaklarıma vuruyordu. “Dominant olmam hoşuna gitmiyor mu yoksa?”, dedim. Doğrulmaya çalışıyordu ama ben onu kollarını bacaklarımın altına hapsederek popomu yüzüne bastırıyordum. “Haydi yala bakalım, iyice yala”. Penis kafesi zevk suyuyla ıslanmıştı. Bir ara kalktım, “Aç ağzını”, dedim. Açtı. Okkalı bir şekilde tükürdüm ağzına ve bir de tokat patlattım suratına. “Noluyor ya?”, dedi. “Oyun işte”, dedim, “Merak etme, hoşuna gidecek, sen deliğimi yalamaya devam et”. O yalarken nasıl yapmasını istediğim konusunda bir sürü direktif veriyordum. Popomu yüzünden iterek “Ya ben sıkılmaya başladım”, dedi. “Aşk olsun, beni hiç özlemedin mi?”, dedim. “Özledim ama napıyorsun böyle ya?”, dedi. “Tamam, hadi biraz daha yala da boşalt beni artık”, dedim. Ben mastürbasyon yaparken o da deliğime dilini sokuyordu. Sertleşmiş organı penis kafesine sıkışmıştı. “Hadi artık çıkar şu şeyi de sikeyim g*tünü, canım yanıyor”, dedi.

Telefonumdan herifin profilini buldum, “Sen bu herifinkini içine alırken benim canım yanar mı diye hiç düşünmüş müydün Ömer?”, dedim. Telefondaki resmi görünce, “Kim bu, ben tanımıyorum ki?”, dedi. “Eminim tanımıyorsundur, ama o seni tanıyor. Senin fotoğrafını kullanarak açtığım hesaptan mesajlaştık, hatta bu Cumartesi buluşuyorsun bu herifle yine. Ha bir de bu defa tanga giymeni istiyor, tanganı unutma giderken”, dedim. Birden bakışları değişti. “Ya tamam Koray ya, farklı bir şeyler denemek istedim… hepsi o kadardı. Yani sen zaten kıskanmazsın ki beni diye düşündüm. Ayrıca sandığın gibib bir şey de olmadı”, dedi. “Tamam, işte biz de deniyoruz bak”, dedim penis kafesini göstererek. “Sana giderken benden gizli saklı işler çevirme, ne yapacaksan söyle bana demiştim. Dinledin mi? Hayır. O halde cezalandırılmayı hak ediyorsun Ömer. Ya da sen bilirsin, kapı orada…” Bana, “Bu şeyin anahtarını verir misin artık?”, diyordu, “Bu iş fazla uzadı!”. Eve giderken anahtarcıya uğrayıp açtırmasını tavsiye ettim. “Aşkım, tamam özür diliyorum senden”, dedi, “Ben gizli kapaklı işler çevirmiş bir orospu çocuğuyum, tamam mı? Oldu mu? Kangren oldu sikim ya, hadi aç artık şunu!” Anahtarı koyduğum çekmeceyi açtım, “Buyur al bakalım”, dedim. Anahtarı alıp kafesi açtı. Nihayet rahatlamıştı.

“Koray biliyorum bana inanmayacaksın ama o herif sadece oral yaptı bana”, dedi, “Yani pasif filan olmadım”. Gözlerinin içine bakıp: “Sen hala anlamıyorsun değil mi? Önemli olan aktif ya da pasif olman değil, benden gizlemiş olmandı, aptalsın işte aptal. Aman neyse yemişsin bir b*klar işte…”, dedim. Doğru söylüyordu muhtemelen çünkü bu alemde aktifim diyene inan olmazdı. Adam aktifim der pasif çıkar, pasifim der ap çıkardı… Gay camiasının tuhaf halleri. Gözüm Ömer’in koca penisine takıldı tekrar. Güzel bir çocuktu, güzel de bir penisi vardı yani sonuçta sırf penisi için de çağırmış olabilirdi adam onu. Hatta travestilere pasif olan evli adamlar bile olduğuna göre her şey mümkündü… Ömer’i kendime çekip emmeye başladım yeniden. “Hah işte aynen böyle emiyordu”, dedi hınzırca gülerek. Başını ısırdım, “Aaah, tamam ısırma ısırma”, dedi. “Sen bu yarrağı ve spermlerini çok seviyorsun işte aşkım”, dedi. Evet aylardır özlediğim doğruydu. Elleriyle başımı tutmuş ağzımı sanki sex oyuncağıymış gibi sikiyordu. Bir süre böyle ağzımı siktikten sonra yatağa uzandım. Ömer de üzerime uzandı. Popomun yanaklarını iki eliyle aralayarak uzun zamandır sikilmemiş deliğime bastırdı kafasını. Önce zorlandı ama sonra birden bir “plop” sesiyle girdi içime o koca yarrak. Hiç çıkmasını istemiyordum artık.

Saçlarımdan tutup başımı geriye doğru çekerek boynumu yalıyordu arkadan pompalarken. Sonra beni dört ayak üstüne kaldırdı yatakta. Doggy stili sikişe başladı, en çok sevdiğim pozisyondur. Ömer öyle derin ve hızlı giriyordu ki, testisleri g*t deliğime çarpıyordu. Yavaş olmasını söyledim birkaç defa, sonra eliyle kapattı ağzımı. İnlete inlete pompalıyordu aşkım. Bir ara aletini çıkartıp ağzına tükürdüğüm gibi okkalı tükürdü deliğime, sonra hızla tamamını soktu. Koca yarrağı deliğimi yırtıyormuş gibiydi, acı ve zevki aynı anda yaşıyordum. Ömer popomu tokattan kızartana kadar sikmeye devam etti. Kalçalarımdan tutup köklüyordu kaya sertliğindeki yarrağını g*tüme. İniltilerim bağırtılara dönüşmüştü. Komşular duyup annemlere söyleyeceklerdi “Senin oğlan eve kız atıyor sürekli”, diye. Ayağından çıkardığı çorabını ağzıma tıktı… O kokuyu bile özlemiştim. “Boşal artık içime, nolursun yalvarıyorum içimde patlasın!”, diyordum yatağımın üstüne boşalırken ama Ömer daha doymamıştı. Beni yatakta çevirdi ve bacaklarımı havaya kaldırıp ayak bileklerimden tuttu, bacaklarımın arasına girerek penisini tekrar kökledi. Deliğim uyuşmuştu artık, sürtünmenin etkisiyle cayır cayır yanıyordu. Ömer’in ilk seferden sonra geç boşaldığını hatırladım.

Bir süre bacaklarım havada siktikten sonra, terden ıslanmış vücuduyla yanıma uzandı. Tek eliyle g*tümün yanaklarını ayırarak penisini tekrar deliğime soktu. Kafası iyice şişmiş penisini deliğime daldırıp daldırıp çıkarıyordu, bazen sadece kafasını sokuyor, bazen de dibine kadar köklüyordu. Bir yandan da boynumu, omuzlarımı ısırıyordu. Ben ikinci kez orgazm olmak üzereydim, zevk suyum deliler gibi ıslatıyordu çarşafı. Beni tekrar çevirdi yüzü koyun ve popomu havaya dikti. Ben yüzüm yastığa gömülmüş haldeyken o dizlerinin üzerinde sikmeye devam ediyordu tokatladığı popomu. Boynumdan tutup bütün ağırlığını vererek öyle bir kökledi ki belim kırıldı zannettim. Ağzımdaki çorabı çıkardı ve üstüme eğilerek öptü dudaklarımdan öyle köklemiş halde. “Özür dilerim seni üzdüğüm için aşkım”, dedi, “Bu yarrak sadece bu g*te ait, her zaman d

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pendik escort antep escort maltepe escort izmir escort bayan izmir escort escort malatya escort kayseri escort eryaman escort pendik escort tuzla escort kartal escort kurtköy çankaya escort kayseri escort izmir escort izmir escort bayan izmir escort izmir escort almanbahis giriş almanbahis almanbahis yeni giriş almanbahis yeni giriş almanbahis almanbahis isveçbahis yeni giriş isveçbahis yeni giriş isveçbahis giriş isveçbahis giriş isveçbahis ensest hikayeler gaziantep escort kurtköy escort kocaeli escort kocaeli escort erotik film izle esenyurt escort avcılar escort ankara escort illegal bahis canl bahis siteleri casino siteleri canl bahis kaak bahis bahis siteleri izmir escort bursa escort görükle escort bursa escort